Banner text

Holy Curls Styling Gel (tijdelijk niet beschikbaar - zie info op productpagina)

95ml

|

27,90

UPDATE: Momenteel wordt onze verpakking van de styling gel geoptimaliseerd. Verwachte leverdatum: voorjaar 2023. 

Een goede haargel, da’s jouw holy grail in de badkamerkast als je gezegend bent met wavy tot krullend haar. Deze gel creëert een hard laagje rondom elke krul, dat je kan uitknijpen zodra je haar volledig droog is. Op die manier onthouden je krullen het patroon waarin ze gedroogd zijn. Bye bye frizzy hair, hello mooi gedefinieerde krullen!

  • Plakt niet
  • Laat geen productresten na
  • Maakt je lokken niet zwaar

Uitverkocht

Zet jezelf op de wachtlijst en ontvang een mailtje als dit product terug voorradig is.

Zet jezelf op de wachtlijst en ontvang een mailtje als dit product terug voorradig is.

Guaranteed Safe & Secure checkout

Vegan & cruelty free

No nasties

Duurzaam

REVIEWS

Klant beoordelingen

Waardering 5 van 5 sterren
3 Beoordelingen
4 sterren 0
3 sterren 0
2 sterren 0
1 ster 0

3 beoordelingen voor Holy Curls Styling Gel (tijdelijk niet beschikbaar – zie info op productpagina)

Beoordeling toevoegen

Gebruik een van de toegestane bestandstypen: jpg,png.De maximale toegestane grootte is: 5 MB.

    De aanwezigheid van lijnzaad en zoete kastanje extract zullen je haren extra hydrateren. Daarnaast zorgt het erwtenzetmeel-extract voor de ideale hold om jouw waves en krullen helemaal in model te brengen.

    Dit doet de Holy Curls Styling Gel voor jouw haar

    • Definiëren
    • Hydrateren
    • Krul behouden
    • Lichte fixatie
    • Frizz voorkomen
    • Veilig voor gekleurd haar
    • Geschikt voor waves en krullen
    • Curly Girl Method approved

    Dit product is het resultaat van een samenwerking tussen haarcoach Sil van Healthy hair boss & experte natuurcosmetica Marion. We ontwikkelden samen 2 goddelijke haarproducten, die je helpen om je haar op een natuurlijke manier te doen stralen. 

    De onderlijnde ingrediënten in de INCI-lijst hieronder zijn hulpstoffen toegelaten in natuurcosmetica (emulgatoren, gel-vormers, pH-regelaar, conservering…)

    INCI: Aqua, Glycerin*, Hydroxypropyl Starch, Acacia Senegal Gum, Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Castanea Sativa Pericarp Extract*, Sodium Anisate, Linum Usitatissimum Seed Extract*, Phytic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

    *biologisch gecertificeerd

    We selecteren zorgvuldig de allerbeste ingrediënten voor deze gel. Zo bevat de gel geen toxische ingrediënten en is ‘ie bovendien vrij van sulfaten, siliconen, uitdrogende alcohols en minerale oliën. Alleen de ingrediënten die ook toegelaten zijn in natuurcosmetica vind je terug in de gel.

    Ingrediënten:

    • Erwtenzetmeel (Hydroxypropyl Starch) zorgt voor de lange hold, fixing en styling van onze gel. Je krullen blijven langer in vorm, zonder stijf en ‘kartonachtig’ aan te voelen. Daarbovenop beschermt dit natuurlijk actief tegen oxidatieve schade door verhitting (heat protection). Ook is het een ideale vervanger van synthetische siliconen door zijn filmvormende eigenschappen. Long lasting curls, hell yes! 
    • Zoete kastanje extract is een actief ingrediënt verkregen uit 100% ltaliaanse biologisch geteelde Castanea sativa vruchten (kastanjes). Het gaat het haar sterk voeden en hydrateren zonder het te verzwaren. Dit extract herstelt het haaroppervlak, zelfs wanneer het extreem beschadigd is door stressvolle behandelingen (kleuring, warmtebehandelingen, bleaching…). Het haar ziet er beter uit, verliest minder vocht en gaat terug glanzen. 
    • Lijnzaadextract geeft een hydratieboost aan je haar. Bovendien is het rijk aan vitamine E waardoor het je haar gaat beschermen tegen gespleten punten.

     

     

    Your holy ritual

    • Wrijf de gel lichtjes open in je handpalmen.
    • Breng aan op vochtig of nat haar en verdeel gelijkmatig van de wortels tot de punten.
    • Scrunch (knijp) het product in je haar in een opwaartse beweging.
    • Laat je haar volledig drogen.
    • Eens je haar droog is, knijp je voorzichtig het product weer in een opwaartse beweging los. 

    Extra tip: 
    “Zakken je krullen in elkaar naarmate de tijd vordert? Neem een sprayfles, vul die met water en bevochtig je haar. Smeer wat gel in je haar, laat het drogen en klaar! Nu kan je weer voort met geweldige lokken”

    Onze tube gemaakt uit gerecycleerd plastic en heeft een verlaagde koolstofvoetafdruk die beter is dan een conventionele plastic tube. Bovendien bestaat hij uit monomateriaal waardoor hij 100% recycleerbaar is. 

    Deze tube zit boordevol liefde voor huid, mens en planeet

    • No bullshit, fair trade ingrediënten, zoveel mogelijk afkomstig uit Europa 
    • Nature compliant (enkel ingrediënten die zijn toegelaten in de natuurcosmetica) 
    • Vegan & niet getest op dieren
    • Lokaal: ontwikkeld in België, geproduceerd in Nederland

    Al onze ingrediënten worden op een eerlijke manier verkregen, met respect voor natuur en mens. Vraag ons naar transparante documentatie hierover!  

    Wanneer we oliën gebruiken, zijn deze koudgeperst en biologisch gecertificeerd én het gros van onze ingrediënten is van Europese afkomst. Indien niet (mogelijk), is de manier van productie ons belangrijkste selectiecriterium. 

    Maar daar houdt het voor ons niet op. We zijn graag consequent in onze liefde voor mens en planeet. Ook op het vlak van verpakkingen maken we daarom bewuste keuzes.  

    Onze tube gemaakt uit gerecycleerd plastic en heeft een verlaagde koolstofvoetafdruk die beter is dan een conventionele plastic tube. Bovendien bestaat hij uit monomateriaal waardoor hij 100% recycleerbaar is. 

    Tot slot worden onze verpakkingen afgewerkt door een sociaal maatwerkbedrijf dat tewerkstelling biedt aan werkbekwame mensen met een mentale beperking die het moeilijk hebben op de reguliere arbeidsmarkt. 

    Wat is een ‘curl cast’ en wat doet het?
    Haargel kan een harde lok vormen, de ‘curl cast’ genoemd. Deze ‘curl cast’ zorgt ervoor dat je krullen in deze vorm drogen. Zo worden krullen meer gedefinieerd en heb je minder kans op frizz. Als de krullen eenmaal droog zijn, kan de gel makkelijk worden ‘gescrunched’ of weggeknepen’.

    Onze Holy Curls Styling Gel vormt een hele lichte ‘curl cast’. Gels die vaak een harde curl cast nalaten zijn soms moeilijker uit je haar weg te knijpen. Op deze manier is onze gel makkelijker in gebruik. 

    Wat is scrunchen en is dit nodig bij de Holy Curls Styling Gel?
    Scrunchen staat voor het uitknijpen van een ‘gel of curl cast’ die een haargel in je haar achterlaat. Dit doe je wanneer je haar volledig droog is.
    Het is altijd een goed idee om -eens je haar volledig droog is- de gel los te knijpen in je haar. Zo krijg je meer volume en mooie losse krullen of waves.

    Zal de Holy Curls Styling Gel mijn krullen stijf en plakkerig doen aanvoelen?
    We snappen je bekommernis, maar nope:, onze haargel is zo samengesteld dat je krullen zacht en tastbaar aanvoelen zonder productresten, plakkerigheid of stijfheid. Scrunch wanneer het droog is om de krulvorm los te maken en een nog zachtere afwerking te creëren.

    Zal deze natuurlijke haargel mijn krullen verzwaren?
    Nee, de Holy Curls Styling Gel is licht & gefocust op fixatie, definitie en een hydradatie-boost. Er zitten geen verzwarende ingrediënten in deze haargel.

    Ik heb sluik haar, kan ik deze haargel gebruiken?
    De Holy Curls Styling Gel is voornamelijk bedoeld voor golvend tot krullend haar. Ons product zal jouw sluik haar niet ineens omtoveren tot een bos krullen of waves. Je kan de haargel wel gebruiken om frizz en babyhaartjes weg te werken in je kapsels.

    Is deze natuurlijke haargel ook goed voor golvend haar?
    Heel zeker! Het mooie van onze Holy Curls Styling Gel is dat je ‘m op alle soorten krullen kan gebruiken. 

    Hoeveel product moet ik gebruiken?
    Dat is heel afhankelijk van de hoeveelheid haar die je hebt en van je haartype. Met sluik haar neem je best niet meer dan een bolletje ter grootte van een erwt. Heb je krullend haar? Reken dan op ongeveer het dubbele. 

    Hoe moet ik de haargel gebruiken?
    Wrijf de gel lichtjes open in je handpalmen, breng aan op vochtig of nat haar en verdeel gelijkmatig van de wortels tot de punten. Scrunch (knijp) het product goed in je haar, in een opwaartse beweging. Wacht tot je haar volledig droog is, en knijp opnieuw in een opwaartse beweging de gel los. Zo krijg je een mooie bos krullen of waves.

    Hoe vaak gebruik je de Holy Curls Styling Gel?
    We raden je aan deze natuurlijk haargel telkens opnieuw te gebruiken nadat je je haren hebt gewassen. Verliezen je krullen hun definitie naarmate de dagen vorderen? Dan kan je je haar gemakkelijk verfrissen door het wat nat te maken en er opnieuw wat gel in te knijpen. Deze truc kan je meerdere keren per week toepassen.

    Moet ik de gel achteraf uitspoelen?
    Nee, je brengt de gel als laatste aan in je haarroutine. Je spoelt ‘m dus niet meer uit. Je wacht tot je haar volledig droog is en dan knijp (of scrunch) je je haar los.

    Mag ik mijn haar kammen wanneer ik de gel gebruik?
    Sommige curly girls & boys vinden het gemakkelijk om de gel gelijkmatig te verdelen met een brede kam. Anderen gebruiken liever gewoon hun handen. Eens je de gel hebt aangebracht en laten drogen kam je je haar best niet meer. Anders maak je de ‘curl cast’ stuk. Resultaat: een coupe pluizenbol (en dat wil je niet, toch? 😉 )

    Gebruik ik ook nog andere styling producten in combinatie met de gel?
    Dat is afhankelijk van jouw haartype en persoonlijke voorkeur. Heb je fijn, golvend haar, of heb je een vettige hoofdhuid? Dan raden we je aan om extra styling producten vermijden of ze in kleine hoeveelheden aan te brengen. Zo worden je krullen niet te zwaar.Heb je een hele bos krullen en gebruik je graag extra styling producten? Dat kan zeker. De Holy Curls Styling Gel is een lichte gel die gemakkelijk te combineren is met andere haarproducten.

    Mag ik de haargel aanbrengen op mijn hoofdhuid?
    Ja, de Holy Curls Styling Gel is een lichte gel en zal je hoofdhuid niet vettig maken of je haren verzwaren. 

    Bevat deze haargel proteïnen?
    De Holy Curls Styling Gel is vrij van geïsoleerde proteïnen. Onze haargel focust zich op het voeden, hydrateren en definiëren van de krullen. 

    Mijn haar is protein sensitive, kan ik de Holy Curls Styling Gel gebruiken?
    Zie hierboven. 

    Mijn haar is gekleurd, gaat deze mijn kleur doen veranderen?
    Deze gel zit boordevol botanische actieven zoals lijnzaad en zoete kastanje extract die je haar hydrateren en herstellen. Heb je (chemisch) geverfd haar? Dan kan het heeft je haar zeker nood aan die extra hydratatie zeker gebruiken. De Holy Curls Styling Gel zal je haar verzorgen en ook de haarkleur beschermen. Zo blijft je kleur nog langer mooi.

    Ik ben een man, kan ik deze gel ook gebruiken als styling gel?
    Of course you can! Hou er wel rekening mee dat deze gel niet hetzelfde resultaat geeft als een haarwax. 

    Zal deze haargel productschilfers nalaten in mijn haar?
    Nee, bij een correct gebruik van de gel zal dit niet gebeuren.
    Gebruik je teveel van het product, of heeft je haar het lastig met dein combinatie met andere styling producten? Dan kan je last krijgen van ‘build-up’. Experimenteer met de hoeveelheid die bij jouw haartype past.

    In welke vuilnisbak hoort de tube als die leeg is?
    Fijn dat je aan onze planeet denkt! We kozen voor deze gel specifiek voor een tube. Die kan je openknippen, waardoor je zelfs het allerlaatste restje product kan opgebruiken. Is de bodem van je tube echt in zicht? Dan mag je ‘m bij PMD gooien, want de tube kan nogmaals gerecycleerd worden. 

    Vervolledig je verzorgingsroutine

    Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang 10% korting

    Schrijf je in en ontdek als eerste nieuwe recepten, workshopdata én zoveel meer.

    Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang 10% korting op je eerste aankoop.

    Ontvang nieuwe recepten, workshops en zoveel meer in je mailbox!